WYJAZD NA BASENY TERMALNE DO CHOCHOŁOWA 11 KWIECIEŃ 2018 R

W malowniczo położonej miejscowości Chochołów, u stóp Tatr Zachodnich wzniesiono kompleks basenowy, wykorzystujący najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne.
Chochołowskie Termy są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Przestrzeń, którą dysponują, pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach, niezależnie od liczby osób w obiekcie. Mnogość atrakcji, duże baseny zewnętrzne, przylegające do nich połacie plaż trawiastych oraz szum pobliskiej rzeki Dunajec.
Wodę w basenach wydobywana jest z głębokości prawie 3600 m. Skały, które są nią nasączone, oddają mnóstwo dobroczynnych mikroskładników takich jak Siarka (S), Wapń (Ca), Magnez (Mg) czy Sód (Na).

Tutaj właśnie grupa niewidomych i słabo widzących członków katowickiego koła Polskiego Związku Niewidomych w Katowicach udała się w dniu 11 kwietnia 2018 r. aby korzystać z leczniczych kąpieli. Pogoda i humory dopisały a jak było pokazują poniżej zdjęcia z wyjazdu.

Widok na Tatry przed wejściem W holu W autobusie W autobusie Przerwa na obiad Przerwa w podróży Relaks w basenie Relaks w basenie Relaks w basenie Masaże wodne Nasze dziewczyny Widok na baseny W tle basen pływacki Basen zewnętrzny

A może warto się tym podzielić?
  • Facebook
  • Twitter
  • Śledzik
  • email